Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Water Side Resort & Spa Side Otel Antalya

Water Side Resort & Spa Side Otel Antalya

Water Side Resort & Spa Side Otel Antalya 374 odası bulunuyor.

Otel Konsepti

Water Side Resort & Spa Side Otel Antalya sabah, öğle, akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Water Side Resort & Spa Side Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler 24 saat ücretsiz. Balık, Türk ve İtalyan a la carte restoranlar (müsaitlik durumuna göre) rezervasyonlu ve ücretsiz. Kahvaltıda ve lobi barda taze sıkılmış portakal, havuç ve elma suyu ücretsiz.  

Water Side Resort & Spa Side Otel Antalya minibardaki alkolsüz soğuk içecekler ve su ücretsiz. Minibar dolumu günde bir kez olup, ücretsiz.

Aktiviteler

Water Side Resort & Spa Side Otel Antalya soft animasyon bulunuyor. Water Side Resort & Spa Side Otel Antalya spa ve wellness bölümünde; sauna, masaj, kese-köpük ve hamam olanakları bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize 250 m mesafedeki Water Side Resort & Spa Side Otel Antalya kum plajı bulunuyor. Water Side Resort & Spa Side Otel Antalya ile plaj arasından yol geçiyor. Güneş şemsiyeleri ve havlu havuzda ve plajda ücretsiz. Plaja her yarım saatte bir shuttle servisi mevcut.

Konum Bilgisi

Titreyengöl mevkiindeki Water Side Resort & Spa Side Otel Antalya; Titreyengöl merkeze 2 km, Side merkeze 6 km, Antalya Havalimanı'na 75 km, Antalya şehir merkezine ve Gazipaşa Havalimanı'na 120 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes