Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Sunprime Doğan Side Beach Otel Antalya

Sunprime Doğan Side Beach Otel Antalya
Sunprime Doğan Side Beach Otel Antalya, Antalya'nın doğal ve tarihi güzellikleri ile çevrili bölgesi Side de hizmet veriyor ve huzurlu konumu ve sunduğu olanaklar ile misafirlerini ağırlıyor.

Sunprime Doğan Side Beach Otel Antalya; Antalya Havalimanı'na 66 km mesafede konumlanıyor.

Sunprime Doğan Side Beach Otel Antalya 16 yaş altı çocuk misafirler kabul edilmiyor.

Sunprime Doğan Side Beach Otel Antalya, 28.10.2017 - 01.04.2018 tarihleri arasında kış sezonu ve oda kahvaltı konsepti olarak hizmet veriyor. Kahvaltının  kış sezonunda set menü olarak verileceği Sunprime Doğan Side Beach Otel Antalya ayrıca; resepsiyon, deniz manzaralı odalar ve a la carte restoran da hizmet verecek, açık havuz, havuz bar, spa ve fitness kapalı olacak.

Otel Konsepti

Sunprime Doğan Side Beach Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Sunprime Doğan Side Beach Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 10.00-23.00 saatleri arasında ücretsiz.

Oda Kahvaltı konaklamalarda; Sabah kahvaltısı dışında alınan yiyecekler ücretli. Sunprime Doğan Side Beach Otel Antalya genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Aktiviteler

Sauna, Türk Hamamı, Masa Tenisi ve Voleyboll ücretsizdir.

Gün içerisinde çeşitli spor aktiviteleri, oyunlar ve yarışmalar, akşamları da Dans Showları ile çeşitli programlar düzenlenmektedir. Çocuklar için Mini Clup mevcuttur (4-12 yaş arası).  

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize 200 m mesafesi bulunan Sunprime Doğan Side Beach Otel Antalya açık yüzme havuzu ve su kaydırağı bulunuyor.

Otel Konumu

Antalya Side'de bulunan Sunprime Doğan Side Beach Otel Antalya, denize sıfır konumda bulunuyor. Side Otogar'ına 600 m, Manavgat Şelalesine 7 km ve Antalya Havalimanı'na 66 Km mesafededir.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes