Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Sultan Of Dreams Resort & Spa Side Otel Antalya

Sultan Of Dreams Resort & Spa Side Otel Antalya
Sultan Of Dreams Resort & Spa Side Otel Antalya 18.000 m² alana kurulu ve 347 odası bulunuyor.

Otel Konsepti

Sultan Of Dreams Resort & Spa Side Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Sultan Of Dreams Resort & Spa Side Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 24 saat ücretsiz. 19.00-21.00 saatleri arasında a la carte restoranlar rezervasyonlu ve 7 gün üzeri konaklamalarda sadece bir restoran bir kez ücretsiz. Sabah kahvaltısında taze sıkılmış portakal suyu ücretsiz. Minibar, su ve soft içecekler ile dolduruluyor.

Aktiviteler

Sultan Of Dreams Resort & Spa Side Otel Antalya sabah 10.00-12.00, öğleden sonra 14.30-16.30 saatleri arasında animasyon yapılıyor. Misafirler aktivite detaylarını, animasyon info desklerinden ya da info panolarından öğrenebilir. Akşam 20.30-21.30 saatleri arasında animasyon şov (açık alan) ve canlı müzik (snack bar) bulunuyor. Misafirler şov detaylarını, animasyon info desklerinden ya da info panolarından öğrenebilir. Disko, 23.00-02.00 saatleri arasında hizmet veriyor.
Sultan Of Dreams Resort & Spa Side Otel Antalya spa ve wellness bölümünde; hamam, sauna, masaj, kese & köpük, vücut bakımı, cilt bakımı ve fitness center bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Sultan Of Dreams Resort & Spa Side Otel Antalya, denize sıfır konumda olup 250 m uzunluğunda özel plajı bulunuyor. Plajda; şemsiye, şezlong, havlu ve minder ücretsiz.

Otel Konumu

Kızılot Mevkii'ndeki Sultan Of Dreams Resort & Spa Side Otel Antalya; Manavgat merkeze 7 km, Side merkeze 15 km, Alanya merkeze 50 km, Antalya Havalimanı'na 75 km ve Antalya şehir merkezine 85 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes