Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Silence Beach Resort Otel Antalya

Silence Beach Resort Otel Antalya

Silence Beach Resort Otel Antalya 117.000 m² alan üzerine kurulu ve 740 odası bulunuyor. Farklı tipte odaları ve göl evleri ile misafirlerini ağırlayan Silence Beach Resort Otel Antalya konfor adına pek çok detay düşünülmüş. Odalarda; balkon, banyo, klima, uydu yayını, TV gibi olanaklar sunuluyor. Villa konforu sunan göl evlerinde ise havuza direkt girişi olan seçenekler bulunuyor.

Otel Konsepti

Silence Beach Resort Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Silence Beach Resort Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler 24 saat ücretsiz. A la carte restoranlar rezervasyonlu ve ücretli. Minibarda her gün su, soft içecekler, bira ücretsiz. Minibar günlük olarak kontrol ediliyor ve yenileniyor.

Aktiviteler

Her yaştan misafir için keyifli aktiviteler sunan Silence Beach Resort Otel Antalya; aquapark, lunapark, çocuk kulübü, spor olanakları ve animasyon gösterileri ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Silence Beach Resort Otel Antalya yarı olimpik açık havuzu 1600 m², aquapark havuzu 686 m², club havuzu 154 m² büyüklüğünde olup, Silence Beach Resort Otel Antalya 7 açık, 2 kapalı, 5 çocuk olmak üzere toplam 14 havuz bulunuyor. Aquapark ve aktivite havuzunda toplam 12 adet kaydırak bulunuyor ve ücretsiz kullanılıyor. Silence Beach Resort Otel Antalya tam gün animasyon mevcut olup 35 kişiden oluşan animasyon ekibi ile Türkçe ve uluslararası şovlar sergileniyor. Lunapark için giriş günü kişi başı 3 bilet ücretsiz veriliyor. Kapalı havuz 300 m², Thalasso havuz 70 m² büyüklüğünde.

Silence Beach Resort Otel Antalya içerisinde mini club çocuk havuzu, kapalı çocuk havuzu, göl evlerinde 2 adet çocuk havuzu ve club çocuk havuzu bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize sıfır konumdaki Silence Beach Resort Otel Antalya 340 m uzunluğunda kum-çakıl karışık plajı bulunuyor. Şezlong, şemsiye ve minder havuzda ve plajda ücretsiz.

Konum Bilgisi

Kızılağaç Mevkii'ndeki Silence Beach Resort Otel Antalya; Manavgat merkeze 13 km, Antalya Havalimanı'na 75 km ve Antalya şehir merkezine 85 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes