Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Side Lilyum Hotel Resort & Spa Otel Antalya

Side Lilyum Hotel Resort & Spa Otel Antalya
Side Lilyum Hotel Resort & Spa Otel Antalya 9.000 m² alana kurulu ve 205 odası bulunuyor.

Otel Konsepti

Side Lilyum Hotel Resort & Spa Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Side Lilyum Hotel Resort & Spa Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 10.00-24.00 saatleri arasında ücretsiz. Tüm yabancı içkiler, taze sıkılmış portakal suyu, kokteyl ve şişe içecekler ücretli.

A la carte restoran 15.05-15.10 tarihleri arasında haftanın 3 günü hizmet veriyor. Minibar, günlük bir şişe su ile dolduruluyor. Akşam yemeklerinde dondurma servisi bulunuyor. Side Lilyum Hotel Resort & Spa Otel Antalya Disco'ya giriş ücretsiz olup alınan tüm içecekler ücretli.

Aktiviteler

Side Lilyum Hotel Resort & Spa Otel Antalya buz hokeyi ve gümüş dükkanı mevcut. Yetişkinler için 3 bantlı su kaydırağı bulunuyor.

Side Lilyum Hotel Resort & Spa Otel Antalya spa ve wellness bölümünde; hamam, sauna, fitness center, kapalı havuz, jakuzi, masaj, kese ve vücut bakımı gibi olanaklar bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize 400 m mesafede bulunan Side Lilyum Hotel Resort & Spa Otel Antalya ince kumlu özel plajı bulunuyor. Şezlong, şemsiye ve minder plajda ve havuzda ücretsiz. Havlu hizmetinde ise değişim ücretli. Plaja belirli saatlerde hareket eden ücretsiz servis bulunuyor.

Otel Konumu

Evrenseki Mevkii'ndeki Side Lilyum Hotel Resort & Spa Otel Antalya; Side merkeze 8 km, Manavgat merkeze 10 km, Antalya Havalimanı'na 60 km ve  Antalya şehir merkezine 70 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes