Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Sentido Flora Garden Side Otel Antalya

Sentido Flora Garden Side Otel Antalya
Sentido Flora Garden Side Otel Antalya 83.000 m² alana kurulu ve 224 odası bulunuyor. Sentido Flora Garden Side Otel Antalya, çam ağaçları içerisinde eşsiz doğal güzellikte bir tatil kompleksi. Sentido Flora Garden Side Otel Antalya, alışılageldik tatil anlayışından farklı olarak çiftlere ve balayı tatili yapmak isteyen misafirlere hizmet veriyor. Konsept dahilinde Sentido Flora Garden Side Otel Antalya 16 yaş altı çocuk kabul edilmiyor. Sentido Flora Garden Side Otel Antalya soft animasyon programı ile sessiz ve huzurlu bir ortamda, deniz ve doğa ile iç içe tatil keyfini sunuyor.

Denize yanlızca 15 m mesafede bulunan Sentido Flora Garden Side Otel Antalya Cabana Odaları balayı ve romantik tatil planları için uygun. Odalar iki katlı bloğun zemin katında yer alıyor ve jakuzili verandasının önünde kendine ait küçük bir bahçesi mevcut. Bahçede ise iki adet şezlong ve güneş şemsiyesi bulunuyor.

Otel Konsepti

Sentido Flora Garden Side Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Sentido Flora Garden Side Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli alkolsüz içecekler Her Şey Dahil konseptinde saat 07.00–24.00 arasında sunuluyor. Yerli alkollü içecekler ise saat 10.00–24.00 arasında Her Şey Dahil konsepti içerisinde ücretsiz. Sentido Flora Garden Side Otel Antalya A la carte restoranlar ön rezervasyonlu ve ücretli. Enerji içecekleri ücretli.

Aktiviteler

Sentido Flora Garden Side Otel Antalya soft animasyon yapılıyor.

Sentido Flora Garden Side Otel Antalya 09.00-20.00 saatleri arası hizmet veren spa ve wellness bölümünde; Uzak Doğu masajları, sultan bakımları, holistik terapiler, doğal özlü güzellik bakımları, Bali evlerinde açık havada Uzak Doğu masajları, hamam, sauna ve ücretli olarak masaj ve kese hizmetleri gibi olanaklar bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize sıfır konumdaki Sentido Flora Garden Side Otel Antalya 850 m uzunluğu içende kum-çakıldan oluşan 2 adet plajı ve 1 adet iskelesi mevcut. Plajda şezlong, şemsiye, minder ve plaj havlusu ücretsiz.

Otel Konumu

Kızılot mevkiindeki Sentido Flora Garden Side Otel Antalya, Manavgat merkeze 15 km, Antalya Havalimanı'na 85 km ve Antalya şehir merkezine 90 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes