Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Sea World Resort & Spa Side Otel Antalya

Sea World Resort & Spa Side Otel Antalya
Sea World Resort & Spa Side Otel Antalya 50.000 m² alan üzerine kurulu ve 528 odası bulunuyor.

Hayalini kurduğunuz özel bir tatil için özenli ve kaliteli bir hizmet sunan Sea World Resort & Spa Side Otel Antalya, tüm yılın yorgunluğunu atabileceğiniz bir ortam sunuyor.

Otel Konsepti

Sea World Resort & Spa Side Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Sea World Resort & Spa Side Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 10.00-24.00 arası ücretsiz. Minibar haftada bir kez soft içecekler ve bira ile dolduruluyor. Minibara her gün su konuluyor. A la carte restoranlar rezervasyonlu (10.00-18.00 saatleri arasında yapılıyor) ve ücretsiz. 1 haftalık konaklamalarda 1 a la carte restorandan faydalanılabilinir. Sea World Resort & Spa Side Otel Antalya Street Bar 24 saat açık olup lokal içecekler ücretsiz.

Aktiviteler

Sea World Resort & Spa Side Otel Antalya gündüz saatlerinde havuz oyunları, akşam saatlerinde canlı müzik (haftada 1 kez), şovlar ve skeçler düzenleniyor. Su kaydırakları Sea World Resort & Spa Side Otel Antalya belirlediği saatlerde hizmet veriyor.

Sea World Resort & Spa Side Otel Antalya Spa/Wellness bölümünde; buhar odası, sauna, VIP hamam, hamam, masaj, kese & köpük, cilt bakımı ve vücut bakımı bulunuyor.

Sea World Resort & Spa Side Otel Antalya çocuk misafirler için; çocuk havuzu, ücretli olarak çocuk bakıcısı, oyun parkı, çocuk büfesi ve 4-12 yaş çocuklar için mini club bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize sıfır konumdaki Sea World Resort & Spa Side Otel Antalya 250 m uzunluğunda kum-çakıl karışık plajı bulunuyor. Güneş şemsiyesi ve şezlong plajda ve havuzda ücretsiz. Minder ise plajda ücretsiz.

Otel Konumu

Kızılağaç Mevkii'ndeki Sea World Resort & Spa Side Otel Antalya, Manavgat merkeze 10 km, Antalya Havalimanı'na 70 km ve Antalya şehir merkezine 80 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes