Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Ramada Resort Side Otel Antalya

Ramada Resort Side Otel Antalya

Ramada Resort Side Otel Antalya 290 odası bulunuyor.

Otel Konsepti

Ramada Resort Side Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Ramada Resort Side Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 10.00-02.00 saatleri arasında ücretsiz.

7 gecenin altındaki konaklamalarda a la carte restoranlar rezervasyonlu ve ücretli.7 gecelik konaklamalarda 1 a la carte restoran 1 kez, 10 gece ve üstü konaklamalarda ise 2 kez rezervasyonlu ve ücretsiz. Ramada Resort Side Otel Antalya minibar günlük olarak su, soda ve soft içecekler ile ücretsiz dolduruluyor.

Disko; 24.00-02.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Ramada Resort Side Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilindeki içecekler ücretsiz.

Aktiviteler

Ramada Resort Side Otel Antalya günlük animasyon etkinlikleri bulunuyor. Ramada Resort Side Otel Antalya spa ve wellness bölümünde; hamam, sauna, kapalı havuz, spa center, masaj, kese ve vücut bakımı gibi olanaklar bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize 500 m mesafede bulunan Ramada Resort Side Otel Antalya, 150 m uzunluğunda kendine özel kumsal plajı bulunuyor. Ramada Resort Side Otel Antalya tarafından belirlenen saatlerde özel plaja ücretsiz servis hizmeti mevcut. Plajda; şezlong, şemsiye, minder ve plaj havlusu ücretsiz. Plajda aperatif yiyecekler, soft ve yerli alkollü içecekler ücretsiz.

Otel Konumu

Gündoğdu mevkiindeki Ramada Resort Side Otel Antalya, Side merkezine 16 km, Antalya Havalimanı'na 55 km ve Antalya şehir merkezine 70 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes