Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Pegasos World Side Otel Antalya

Pegasos World Side Otel Antalya
Pegasos World Side Otel Antalya 169.000 m² alana kurulu ve 827 odası bulunuyor. Üst düzey bir Pegasos World Side Otel Antalya olması gereken her ayrıntının yer aldığı Pegasos World Side Otel Antalya, 5.000 m²'lik çocuk dünyası ile sadece küçüklerin değil, büyüklerin de tatil cenneti. Sorgun ormanlarının denizle buluştuğu noktada, antik kent Side'nin en gözde otellerinden biri olan Pegasos World Side Otel Antalya, sınırsız hizmeti ve aktiviteleri ile konuklarına ayrıcalıklı bir tatil imkanı sunuyor.

Otel Konsepti

Pegasos World Side Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Pegasos World Side Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 10.00-01.00 saatleri arasında ücretsiz. A la carte restoranlar rezervasyonlu ve ücretli (1 haftalık konaklamalarda yalnızca 1 a la carte restoran, 1 kez ücretsiz). Yabancı ve kapalı içecekler, taze sıkılmış meyve suyu, Türk kahvesi, özel sıcak içecekler ve dondurma ücretli. Pegasos World Side Otel Antalya minibar ücretsiz olarak günlük su servisi yapılıyor. Ekstra dolum ücretlidir.

Disko; 23.30- 01.00 arasında konsept dahilinde, 01.00'den sonra ücretli olarak hizmet veriyor. Diskoya giriş ücretsizdir.

Aktiviteler

Pegasos World Side Otel Antalya spa ve wellness bölümünde; hamam, sauna ve masaj hizmetleri gibi olanaklar bulunuyor. Pegasos World Side Otel Antalya minik misafirler için; çocuk animasyonu, çocuk havuzu, çocuk büfesi, oyun parkı, çocuk kulübü ve çocuk kaydırağı bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize sıfır Pegasos World Side Otel Antalya 600 m uzunluğunda kumsal plajı mevcut. Plaj ve havuz başında; güneş şemsiyeleri, minder ve havlu ücretsiz.

Kapalı havuz, Pegasos World Side Otel Antalya hizmet verdiği tarihler arasında hizmet veriyor. Su soğukluğuna göre ısıtılabiliyor.

Pegasos World Side Otel Antalya Ana Havuzda yetişkinler için 2 adet, çocuklar için 3 adet su kaydırağı bulunmaktadır. Ayrıca yine ana havuzda çocuklar için "Korsan Gemi" olarak adlandırılan, kaydırakları bulunan çocuklar için eğlence parkı bulunmaktadır. Pegasos World Side Otel Antalya içerisinde 7500 m² den oluşan aquapark mevcuttur. Aquaparkta yetişkinler için 13 adet, çocuklar için yine ayrı bir kaydıraklı eğlence parkı mevcut.

Otel Konumu

Titreyengöl mevkiindeki Pegasos World Side Otel Antalya; Side merkeze 6 km, Antalya Havalimanı'na 70 km ve Antalya şehir merkezine 80 km mesafede bulunuyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes