Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Novum Garden Side Otel Antalya

Novum Garden Side Otel Antalya

Novum Garden Side Otel Antalya 293 odası bulunuyor.

Otel Konsepti

Novum Garden Side Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Novum Garden Side Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 10.00-23.00 saatleri arası ücretsiz. Disko Bar'da 23.00-01.00 saatleri arası Novum Garden Side Otel Antalya belirlemiş olduğu bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsiz. İthal içecekler, taze sıkılmış meyve suları ücretli. A la carte restoran, konaklama süresince sadece 1 kez rezervasyonlu ve ücretsiz (15.05.2015 itibariyle hizmet veriyor). Minibara günlük 1,5 lt su konuluyor. Novum Garden Side Otel Antalya konaklama süresi boyunca 1 kez oda minibarlarında alkolsüz içecek seçenekleri (kola, soda, vb.) sunuluyor.

Aktiviteler

Novum Garden Side Otel Antalya Almanca, İngilizce, Rusça ve Türkçe gün boyu spor ve eğlence aktiviteleri, her akşam amfi tiyatroda skeç, dans ve şovlar sunuluyor. (Pazar günleri hariç.) Ayrıca Novum Garden Side Otel Antalya haftada bir gün canlı müzik ve dans akşamı, iki haftada bir de gala ya da Türk gecesi mevcut.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize 200 m mesafedeki Novum Garden Side Otel Antalya özel plajı bulunuyor. Plajda alınan güneş şemsiyesi ve şezlong ücretsiz. Novum Garden Side Otel Antalya misafirlerine plaj havlularını haftada 1 kez ücretsiz değiştirme imkanı sunuyor.

Otel Konumu

Çolaklı mevkiinde bulunan Novum Garden Side Otel Antalya, Çolaklı merkeze 2 km, Antalya Havalimanı'na 55 km Antalya şehir merkezine 65 km mesafede yer alıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes