Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Nova Park Side Otel Antalya

Nova Park Side Otel Antalya
Nova Park Side Otel Antalya 300 Standart, 22 Suit ve 4 Engelli olmak üzere 326 odası bulunuyor.

Otel Konsepti

Nova Park Side Otel Antalya sabah kahvaltısı, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Nova Park Side Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler Lobi Bar'da 10.00-24.00 saatleri arasında ücretsiz. Tüm ithaliçecekler, dondurma, Türk kahvesi ve taze sıkılmış meyvesuları ücretli. A la carte restoranlar rezervasyonlu ve ücretsiz. Nova Park Side Otel Antalya disko girişi ücretsiz olup alınan tüm içecekler ücretli.

Aktiviteler

Nova Park Side Otel Antalya profesyonel animasyon ekibi gündüz aktiviteleri ve gece şovları düzenliyor. Nova Park Side Otel Antalya tavla ve kağıt oyunları mevcut. Çocuk misafirlerin ve yetişkinlerin ortak kullanımına açık 2 adet su kaydırağı bulunuyor. Su kaydırakları 10.00-12.00 ve 13.00-17.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Nova Park Side Otel Antalya spa ve wellness bölümünde; kapalı havuz, hamam, sauna, fitness center ve masaj hizmeti gibi olanaklar bulunuyor. Kapalı havuz 15 Mayıs'a kadar ısıtılıyor. 15 Haziran-31 Ağustos tarihleri arasında bayanlara özel kapalı havuz mevcut.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize 180 m mesafede bulunan Nova Park Side Otel Antalya ince kum plajı bulunuyor. Plaja shuttle servisi mevcut (09.00-18.00 saatleri arasında her 5 dakikada). Plajda alınan şezlong, şemsiye, minder ve plaj havlusu ücretsiz.

Otel Konumu

Kumköy mevkiindeki Nova Park Side Otel Antalya, Side merkeze 4 km, Manavgat merkeze 6 km, Antalya Havalimanı'na 64 km ve Antalya şehir merkezine 70 km mesafede bulunuyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes