Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Miramare Queen Side Otel Antalya

Miramare Queen Side Otel Antalya
Miramare Queen Side Otel Antalya çevre korunmasına ve sürdürülebilir turizme katkı sağlayan,Yeşil Anahtar (Green Key) sertifikalıdır ve Antalya'nın gözde tatil bölgelerinden Side'de misafirlerini ağırlıyor. Plaja birkaç adım uzaklıktaki Miramare Queen Side Otel Antalya kendine ait özel kum plajı mevcut. Plajda yer alan şezlong ve şemsiyeler misafirlere ücretsiz olarak veriliyor.

Miramare Queen Side Otel Antalya konforlu odalarında; minibar, klima, balkon, televizyon ve uydu yayını yer alıyor. Miramare Queen Side Otel Antalya misafirler için ücretsiz özel otopark bulunuyor.

Otel Konsepti

Miramare Queen Side Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Miramare Queen Side Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 24 saat ücretsiz. Minibar her gün 2 su ve 2 soda ile dolduruluyor. Yabancı alkollü içecekler ve taze sıkılmış meyve suları ücretli.

Aktiviteler

Miramare Queen Side Otel Antalya Haftada bir kez canlı müzik programı yapılıyor. Miramare Queen Side Otel Antalya bahçesinde yer alan diskoya giriş ücretsiz olup konsept dahilinde yerli alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsiz, yabancı içecekler ve taze sıkılmış meyve suları ücretli. Miramare Queen Side Otel Antalya misafirleri bulunan 3 adet su kaydırağından yararlanabiliyor.

Miramare Queen Side Otel Antalya Spa/Wellness bölümünde; ücretsize olarak hamam, ücretli olarak ise sauna, kese-köpük ve masaj hizmeti gibi olanaklar bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Miramare Queen Side Otel Antalya 200 m uzunluğunda kum plajı mecvut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu plajda ücretsiz. Giriş günü hariç hergün 15.00'de plaj havlusu kişi sayısına göre odaya bırakılıyor.

Otel Konumu

Kumköy Mevkii'ndeki Miramare Queen Side Otel Antalya, Side merkeze 6 km, Antalya Havalimanı'na 60 km ve Antalya şehir merkezine 70 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes