Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Kaya Side Otel Antalya

Kaya Side Otel Antalya

Kaya Side Otel Antalya 70.000 m² alana kurulu ve 432 odası bulunuyor. Doğanın tüm yeşil tonlarının eşsiz bir mavilikle birleştiği Kaya Side Otel Antalya; orman, göl ve deniz manzarasını buluşturuyor.

Otel Konsepti

Kaya Side Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Kaya Side Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli alkollü ve alkolsüz içecekler ile bazı yabancı içecekler, 24 saat ücretsiz. A la carte restoranlar, bir haftalık konaklamalarda rezervasyonlu ve 1 a la carte restoran 1 kez ücretsiz. Minibar her gün alkolsüz içecekler, su ve soda ile dolduruluyor.

Disko; Kaya Side Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilindeki bazı  alkollü ve alkolsüz içecekler ile 23.00-02.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Aktiviteler

Kaya Side Otel Antalya bazı akşamlar canlı müzik oluyor ve gece şovları düzenleniyor. Kaya Side Otel Antalya ayrıca; 2 adet yetişkin kaydırağı ve çocuk misafirler için de aqua tower şeklinde 3 adet kaydırak bulunmaktadır.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize sıfır konumdaki Kaya Side Otel Antalya 230 m uzunluğunda kum-çakıl karışık plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri ve şezlong, plajda ve havuzda ücretsiz. Kaya Side Otel Antalya Plaj havlusu ve minder ücretsiz.

Konum Bilgisi

Titreyengöl mevkiindeki Kaya Side Otel Antalya; Manavgat merkeze 4 km, Antalya Havalimanı'na 70 km ve Antalya şehir merkezine 78 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes