Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Jadore Deluxe Hotel & Spa Side Otel Antalya

Jadore Deluxe Hotel & Spa Side Otel Antalya
Jadore Deluxe Hotel & Spa Side Otel Antalya sınırsız kablosuz internet odalar, sahil ve havuz çevresinde mevcut.

Jadore Deluxe Hotel & Spa Side Otel Antalya odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlıyor. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00. Jadore Deluxe Hotel & Spa Side Otel Antalya evcil hayvan kabul edilmiyor.

Jadore Deluxe Hotel & Spa Side Otel Antalya hizmet veren açık alanların kullanımı ise mevsim koşullarına bağlı. Mevsimsel ve hava şartlarına bağlı olarak outletlerin açılış ve kapanış saatlerinde değişiklikler olabilir.

Aile odaları veya bazı özel odalar haricindeki odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Otel Konsepti

Jadore Deluxe Hotel & Spa Side Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Jadore Deluxe Hotel & Spa Side Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli ve ithal, alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsiz. 2500 m2 loby alanı ve lobyde 2 adet bar (Loby Bar ve Lounge Bar)  hizmet veriyor. Bir adet bar gece boyunca hizmet verecektir. A la carte restoranlardan 1'i rezervasyonlu ve ücretli, 4'ü rezervasyonlu ve ücretsiz olarak 19.00-21.00 saatleri arası hizmet veriyor. Sahil Restaurant 12.00–14.00 arası açık büfe; 14.00–16.00 arası alleminut (sipariş üzerine) hizmet veriyor. Jadore Deluxe Hotel & Spa Side Otel Antalya minibar her gün soft içecekler ve bira ile dolduruluyor. Gece boyu, Snack Restoran ve bir adet bar hizmet veriyor. 2500 m² alana sahip lobide 2 adet bar (lobi bar ve lobi lounge bar) mevcut.

Aktiviteler

Jadore Deluxe Hotel & Spa Side Otel Antalya özel dersler ve özel dans kursları ücretli olarak hizmet veriyor. Normal dans kursları, şov dünyasının çeşitli ülkelerinden gelen ünlü dans grupları, canlı müzik performansları, haftada bir parti gecesi, havuz oyunları, günlük turnuvalar, akrobasi şovları, plaj partileri, kültürel aktiviteler, özel oyunlar, akşamları animasyon programları, açık hava sineması, kara spor aktiviteleri ve kokteyl kursları ise ücretsiz. Jadore Deluxe Hotel & Spa Side Otel Antalya salı günleri Türk gecesi, cuma ise gala gecesi mevcut ve kıyafet zorunluluğu var.

Jadore Deluxe Hotel & Spa Side Otel Antalya spa ve wellness bölümünde; fitness center, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu ve dinlenme alanı ücretsiz; masajlar ve hamam hizmetleri, cilt ve vücut bakımı, manikür, pedikür, VIP bölümü, Spa Beauty Shop, kese ve terapi odaları, 2 adet spa suit ve vitamin bar ise ücretli olarak hizmet veriyor.

Jadore Deluxe Hotel & Spa Side Otel Antalya minik misafirler için; 4-7 yaş mini club ve 8-12 yaş junior club hizmet veriyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize 300 m mesafedeki Jadore Deluxe Hotel & Spa Side Otel Antalya özel plajı bulunuyor. Plajda; şezlong şemsiye ve minder ücretsiz.

Otel Konumu

Titreyengöl Mevkii'ndeki Jadore Deluxe Hotel & Spa Side Otel Antalya; Manavgat merkeze 5 km, Side merkeze 7 km, Antalya Havalimanı'na 75 km ve Antalya şehir merkezine 85 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes