Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa Side Otel Antalya

Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa Side Otel Antalya
Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa Side Otel Antalya 50.000 m² alana kurulu ve 514 odası bulunuyor. Kaliteli hizmet anlayışı ile misafirlerini ağırlayan Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa Side Otel Antalya, denizine sıfır konumda yer alıyor ve tesisin Mavi Bayrak Ödülü bulunuyor.

Otel Konsepti

Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa Side Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa Side Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 24 saat ücretsiz ve bazı yabancı içecekler 10.00-01.00 arası ücretsiz. Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa Side Otel Antalya A la carte restoranlar 1 haftalık konaklamalarda rezervasyonlu ve seçilecek bir restorandan bir kez ücretsiz faydalanılabiliyor (İtalyan A La Carte hariç). İtalyan A La Carte Restoran rezervasyonlu ve ücretli. Minibar her gün su ve meşrubat ile dolduruluyor. Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa Side Otel Antalya Disko tesisin belirlediği saatler arasında konsept dahilinde hizmet veriyor.

Aktiviteler

Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa Side Otel Antalya 2 adet çocuk misafirler için 3 adet yetişkinler için olmak üzere toplamda 5 adet su kaydırağı bulunuyor.

Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa Side Otel Antalya spa ve wellness bölümünde; hamam, sauna, jakuzi ve masaj hizmetleri gibi olanaklar bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize sıfır konumdaki Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa Side Otel Antalya 150 m uzunluğunda kum plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri, minder, havlu, plajda ve havuz başında ücretsiz.

Otel Konumu

Kumköy mevkiindeki Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa Side Otel Antalya; Side merkeze 4 km, Antalya Havalimanı'na 65 km ve Antalya şehir merkezine 75 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes