Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Crystal Palace Luxury Resort & Spa Side Otel Antalya

Crystal Palace Luxury Resort & Spa Side Otel Antalya
Crystal Palace Luxury Resort & Spa Side Otel Antalya 22.000 m² alana kurulu ve 509 odası bulunuyor. Farklı mimarisi ve olağanüstü peyzajının güzelliği ile ön plana çıkan Crystal Palace Luxury Resort & Spa Side Otel Antalya , sahilinde 150 m uzunluğunda, 190 m genişliğinde ince kumlu özel plajı, çeşitli büyüklükte havuzları ile her yaştan çiftler ve çocuklu aileler için adeta bir tatil cenneti.

Otel Konsepti

Crystal Palace Luxury Resort & Spa Side Otel Antalya  sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Crystal Palace Luxury Resort & Spa Side Otel Antalya  belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler lobi barda 24 saat, bazı yabancı içecekler 01.00-10.00 saatleri arasında ücretsiz. A la carte restoranlardan yalnızca 1 tanesi 7 gece ve üzeri konaklamalarda 1 kez rezervasyonlu ve ücretsiz (balık a la carte hariç). 7 gece altı konaklamalarda ise a la carte restoranlar rezervasyonlu ve ücretli. Crystal Palace Luxury Resort & Spa Side Otel Antalya Minibar günde bir kez dolduruluyor. Sadece yetişkin misafirlere özel adult restoran tesiste ayrı olarak değil, ana restoran içinde bir bölümde hizmet veriyor. Disko Crystal Palace Luxury Resort & Spa Side Otel Antalya  belirlediği saatlerde konsept dahilinde hizmet veriyor, diskoda alınan tüm yabancı içecekler ise ücretli.

Aktiviteler

Crystal Palace Luxury Resort & Spa Side Otel Antalya  gün boyu animasyon, akşam şovları, canlı müzik ve disko mevcut. 3 adet yetişkinler için, 2 adet çocuk misafirler için olmak üzere toplamda 5 adet su kaydırağı bulunuyor. Crystal Palace Luxury Resort & Spa Side Otel Antalya  spa ve wellness bölümünde; hamam, sauna, buhar odası ve masaj hizmetleri gibi olanaklar bulunuyor. Kapalı havuz sezon boyunca hizmet veriyor, yaz sezonunda ısıtılmıyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize sıfır konumdaki Crystal Palace Luxury Resort & Spa Side Otel Antalya , 150 m uzunluğunda 190 m genişliğinde ince kumlu özel plajı bulunuyor. Şezlong, şemsiye, minder, plajda ve havuz başında ücretsiz.

Otel Konumu

Çolaklı mevkiindeki Crystal Palace Luxury Resort & Spa Side Otel Antalya ; Side merkeze 11 km, Antalya Havalimanı'na 50 km ve Antalya şehir merkezine 60 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes