Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Corolla Side Otel Antalya

Corolla Side Otel Antalya
Corolla Side Otel Antalya 404 odası bulunuyor. Sunduğu özel hizmetlere konuklarına konforlu bir tatil sunan Corolla Side Otel Antalya yaşanan tatiller unutulmuyor.

Otel Konsepti

Corolla Side Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Corolla Side Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 10.00-24.00 arası ücretsiz. Corolla Side Otel Antalya Minibar sadece su ile dolduruluyor, günlük olarak su ile yenileniyor. A la carte restoranlar 7 gece ve üzeri konaklamalarda 1 kez rezervasyonlu ve ücretsiz.

Aktiviteler

Corolla Side Otel Antalya bazı akşamlar canlı müzik ve gece showları yapılıyor. Su kaydırakları tesisin belirlemiş olduğu saatlerde hizmet veriyor.

Corolla Side Otel Antalya Spa / Wellness bölümünde; hamam, sauna ve masaj hizmetleri gibi olanaklar bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Plaja 300 m mesafede yer alan Corolla Side Otel Antalya plaj ve havuzlarında şemsiye ve şezlong ücretsiz. Pljda minder ücretli, havuzda ücretsiz. Plaja shuttle servisi bulunuyor.

Otel Konumu

Kumköy mevkiindeki Corolla Side Otel Antalya, Side merkeze 4 km, Antalya Havalimanı'na 64 km ve Antalya şehir merkezine 70 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes