Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Club Felicia Village Side Otel Antalya

Club Felicia Village Side Otel Antalya
Club Felicia Village Side Otel Antalya toplam 240 odası bulunuyor.

Otel Konsepti

Club Felicia Village Side Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Club Felicia Village Side Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 10.00-24.00 saatleri arası ücretsiz. Minibar sadece giriş günü 1 defaya mahsus ücretsiz soft içeceklerle dolduruluyor. Taze sıkılmış meyve suları ve import içecekler ücretli. A la carte restoranlar minumum 7 gece konaklamalarda her biri birer kez rezervasyonlu ve ücretsiz. Club Felicia Village Side Otel Antalya a la carte restoranların açılış saatleri mevsim şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

Aktiviteler

Club Felicia Village Side Otel Antalya belirli günlerde eğlence programları, ödüllü yarışmalar, profosyonel şovlar düzenleniyor. Club Felicia Village Side Otel Antalya spa ve wellness bölümünde; hamam, sauna, kapalı havuz ve masaj hizmeti gibi olanaklar bulunuyor. Masaj hizmetleri ücretli.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Club Felicia Village Side Otel Antalya kum plajı bulunuyor. Güneş şemsiyesi, şezlong,havlu ve minder ücretsiz.

Otel Konumu

Ada Mevkii'ndeki Club Felicia Village Side Otel Antalya Manavgat merkeze 14 km, Side merkeze 19 km, Antalya Havalimanı'na 85 km ve Antalya şehir merkezine 95 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes