Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Can Garden Resort Side Otel Antalya

Can Garden Resort Side Otel Antalya
Can Garden Resort Side Otel Antalya toplam 307 odası bulunuyor.

Otel Konsepti

Can Garden Resort Side Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Haftada 1 kez 1 a la carte restoran rezervasyonlu ve ücretsiz. 15.05.2017-15.10.2017 tarihleri arasında hizmet veriyor. Can Garden Resort Side Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde, bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 10.00-00.00 saatleri arasında ücretsiz. İthal içkiler ve alkollü kokteyller ekstra olup, minibar (2 lt su, 1 lt soda ve 1 lt kola) girişte bulunuyor. Haftada iki defa ücretsiz olarak dolduruluyor. Can Garden Resort Side Otel Antalya Disko haftada 3 gün, 23.00-01.00 saatleri arası ücretsiz hizmet veriyor.

Aktiviteler

Can Garden Resort Side Otel Antalya; folklor gösterisi (haftada 1 gün), günlük eğlence programı ve temalı gece şovları düzenleniyor.

Can Garden Resort Side Otel Antalya spa ve wellness bölümünde; hamam, sauna ve masaj hizmetleri gibi olanaklar bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Can Garden Resort Side Otel Antalya, denize 600 m mesafede konumlanıyor. Can Garden Resort Side Otel Antalya Çolaklı Plajı'nda kendine ait plajı mevcut olup, Can Garden Resort Side Otel Antalya belirlemiş olduğu saatlerde plaja ücretsiz servis bulunuyor. Can Garden Resort Side Otel Antalya plajı ve denizi ince kumlu. Plajda; şemsiye, şezlong, minder ve havlu ücretsiz. Plaj havluları haftanın 3 günü değiştiriliyor.

Otel Konumu

Çolaklı mevkiindeki Can Garden Resort Side Otel Antalya; Side merkeze 10 km, Antalya Havalimanı'na 58 km ve Antalya şehir merkezine 63 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes