Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Can Garden Beach Side Otel Antalya

Can Garden Beach Side Otel Antalya
Can Garden Beach Side Otel Antalya 10.000 m² alan üzerine kurulu ve 192 Standart, 16 Aile Bungalow olmak üzere toplam 208 odası bulunuyor.

Otel Konsepti

Can Garden Beach Side Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Can Garden Beach Side Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 10.00-24.00 saatleri arasında ücretsiz. A la carte restoran rezervasyonlu ve ücretsiz.

Aktiviteler

Can Garden Beach Side Otel Antalya tüm hafta hizmet veren animasyon ekibi ile gündüz saatlerinde havuz oyunları ve spor aktiviteleri gerçekleştiriliyor, akşam saatleri ise şovlar ve canlı müzik performansları sergileniyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize 20 m mesafede bulunan Can Garden Beach Side Otel Antalya ince kum plajı mevcut. Plaj'da alınan şemsiye, şezlong ve minder ücretsiz. ​Havlu ise girişte alınan kartlarla ücretsiz olarak hizmet veriyor.

Otel Konumu

Side Mevkiindeki Can Garden Beach Side Otel Antalya, Side merkeze 1 km, Manavgat merkeze 4 km, Antalya Havalimanı'na 70 km ve Antalya şehir merkezine 75 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes