Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Bella Resort & Spa Side Otel Antalya

Bella Resort & Spa Side Otel Antalya
Bella Resort & Spa Side Otel Antalya 23.000 m² alana kurulu ve 267 odası bulunuyor.

Otel Konsepti

Bella Resort & Spa Side Otel Antalya sabah, öğle ve akşam yemekler ücretsiz. Bella Resort & Spa Side Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde restoran ve barlardaki yerli alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsiz. Taze sıkılmış meyve suları ve tüm yabancı alkollü içecekler ücretli. A la carte restoranlar rezervasyonlu ve 7 gecelik konaklamalarda a la carte restoranlardan yanlızca 1 tanesi 1 kez ücretsiz. Kebabistan, Santa Lucia ve Sambrero A la Carte günlük dönüşümlü olarak hizmet veriyor. Bella Resort & Spa Side Otel Antalya 1 adet bar 24 saat hizmet veriyor. Minibar giriş günü 2 su, 2 soda, 2 cola, 2 fanta ile ücretsiz dolduruluyor olup su ve soda ile her gün yenileniyor. Disko Bella Resort & Spa Side Otel Antalya belirlediği saatlerde konsept dahilinde ücretsiz hizmet veriyor.

Aktiviteler

Bella Resort & Spa Side Otel Antalya, gündüz ve gece değişen eğlence programları, şovlar ve etkinlikler düzenleniyor. Bella Resort & Spa Side Otel Antalya 2 adet su kaydırağı bulunuyor.

Bella Resort & Spa Side Otel Antalya spa ve wellness bölümünde; kapalı havuz, buhar odası, hamam, sauna ve masaj hizmetleri gibi olanaklar bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize sıfır konumdaki Bella Resort & Spa Side Otel Antalya ince kum plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri, minder, plaj havlusu ve şezlong ücretsiz.

Otel Konumu

Çolaklı mevkiindeki Bella Resort & Spa Side Otel Antalya; Side merkeze 12 km, Manavgat merkeze 15 km, Antalya Havaalanı'na 55 km ve Antalya şehir merkezine 65 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes