Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Barut Sorgun Sensatori Side Otel Antalya

Barut Sorgun Sensatori Side Otel Antalya
Barut Sorgun Sensatori Side Otel Antalya 80.000 m² alan üzerine kurulu. Kablosuz internet (Wi-Fi) açık alanlarda ve odalarda ücretsiz. Kıyafet uygulaması bulunan Barut Sorgun Sensatori Side Otel Antalya, 12 yaş üstü bay misafirlerin akşam yemeğine şort, atlet, terlik veya sandalet ile gelmemeleri, pantolon veya kumaş şort ile kapalı ayakkabı giymeleri gerekiyor.

Otel Konsepti

Barut Sorgun Sensatori Side Otel Antalya  sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Barut Sorgun Sensatori Side Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli ve bazı yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler 08.00-24.00 saatleri arasında ücretsiz. 24.00-08.00 saatleri arası bazı soft içecekler ücretsiz.

Barut Sorgun Sensatori Side Otel Antalya  Aqua Grill ve Tarçın Fine Dining a la carte restoranlar, rezervasyonlu ve ücretlidir. Türk, deniz mahsulleri ve İtalyan a la carte restoranlar, rezervasyonlu ve ücretsiz. Tüm a la carte restoranlar, 18.30-21.30 saatleri arası hizmet veriyor.

Minibarlar günlük olarak soft içecekler, bira ve su ile yenileniyor. Barlarda şişe ile içki servisi yapılmıyor. Tüm ithal içecekler ve özel şaraplar ücretli.

Sahil Bar ve Gözleme Evi yeni oturma planıyla günün her saati hizmet veriyor. Canlı müzik eşliğinde barbekü Barut Sorgun Sensatori Side Otel Antalya verilen yeni hizmetler arasında.

Barut Sorgun Sensatori Side Otel Antalya 19.00-02.00 saatleri arası hizmet veren açık bir adet yetişkin bar mevcut (16 yaş ve üzeri girebilir, alkol servisi yaş alt sınırı ise 18’dir.)

Aktiviteler

Barut Sorgun Sensatori Side Otel Antalya 7 gün boyunca canlı müzik ve animasyon programları mevcut olup programlar İngilizce olarak düzenleniyor. Animasyon ekibi İngilizce olarak hizmet veriyor.

Açık hava fitness ve açık hava sineması Barut Sorgun Sensatori Side Otel Antalya misafirlerine sunduğu yeni hizmetler arasında yer alıyor. Barut Sorgun Sensatori Side Otel Antalya sahilinde trambolin sahası, oyun parkı, şişme su kaydırakları (3-10 yaş arası çocuklar için) ve botanik bahçesi bulunuyor.

Barut Sorgun Sensatori Side Otel Antalya tüm sezon açık, ısıtmalı kapalı havuz bulunuyor. Ayrıca tüm açık havuzlar da ısıtmalıdır, sezon başı ve sonunda mevsim koşullarına göre Barut Sorgun Sensatori Side Otel Antalya belirlediği tarihlerde tüm açık havuzlar ısıtılıyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize sıfır konumdaki Barut Sorgun Sensatori Side Otel Antalya , 260 m uzunluğunda kum plajı bulunuyor. Plajda ve havuzda; güneş şemsiyesi, şezlong ve havlu ücretsiz.

Otel Konumu

Sorgun mevkiindeki Barut Sorgun Sensatori Side Otel Antalya; Side'ye 4 km, Antalya Havalimanı'na 67 km ve Antalya şehir merkezine 77 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes