Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Barut Arum Side Otel Antalya

Barut Arum Side Otel Antalya
Barut Arum Side Otel Antalya 36.000 m² alana kurulu ve 328 odası bulunuyor.

Antik Side'ye 3 km mesafede bulunan Barut Arum Side Otel Antalya; Side'nin eşsiz kumsalı, yemyeşil doğası ve özgün mimarisi ile konuklarını ağırlıyor. Uluslararası ödüllere sahip Barut Arum Side Otel Antalya, sıcak atmosferi ve konforu ile gönlünüzce eğlenip, dinlenebileceğiniz bir tatil yeri olarak sizleri bekliyor.

Otel Konsepti

Barut Arum Side Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Barut Arum Side Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli ve yabancı, alkollü ve alkolsüz içecekler lobi barda 24 saat ücretsiz. Petunya, Mimoza ve Akasya a la carte restoranları, rezervasyon şartıyla sınırsız olarak kullanılabiliyor. Minibar günlük meşrubat, su ve bira ile dolduruluyor.

Disko; 24.00-02.00 saatleri arasında konsept dahilinde ücretsiz hizmet veriyor.

Aktiviteler

Barut Arum Side Otel Antalya gündüz soft animasyon, akşam ise dans gösterileri ve şovlar mevcut. Barut Arum Side Otel Antalya yetişkin ve çocuk misafirlerin kullanabileceği 2 adet su kaydırağı mevcut.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize sıfır konumdaki Barut Arum Side Otel Antalya iskelesi ve 150 m uzunluğunda kum plajı bulunuyor. Havuzda ve plajda güneş şemsiyeleri, minder ve havlu ücretsiz. Denizde yer yer kayalık mevcut.

Otel Konumu

Kumköy mevkiindeki Barut Arum Side Otel Antalya; Side şehir merkezine 3 km ve Antalya Havalimanı'na 65 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes