Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Barut Acanthus Cennet Side Otel Antalya

Barut Acanthus Cennet Side Otel Antalya
Barut Acanthus Cennet Side Otel Antalya 261 odası bulunuyor.

Otel Konsepti

Barut Acanthus Cennet Side Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Barut Acanthus Cennet Side Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler 24 saat ücretsiz. Lobi Bar 24 saat, Beach Club 10.30-18.30 arasında hizmet veriyor. Barlardan şişe ile içki servisi yapılmıyor, içecekler masaya servis ediliyor. Yemeklerde alınan tüm yerli ve bazı yabancı içecekler ücrete dahil. Snack Servisler Beach Club'ta servis ediliyor. Barut Acanthus Cennet Side Otel Antalya Günlük su, kola ve bira minibara ücretsiz olarak ekleniyor. Kahvaltıda taze sıkma portakal suyu misafirlere istekleri doğrultusunda veriliyor. Barut Acanthus Cennet Side Otel Antalya A la carte restoranlar için minimum 2-3 gün öncesinden rezervasyon yaptırmak gerekli.

Aktiviteler

Barut Acanthus Cennet Side Otel Antalya gün boyu animasyon, günlük aktiviteler, çeşitli gösteriler ve canlı müzik bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize sıfır konumdaki Barut Acanthus Cennet Side Otel Antalya, plaj ile arasında yürüyüş yolu bulunuyor. Plajda ve havuzda alınan güneş şemsiyesi, şezlong ve plaj havlusu ücretsiz.

Otel Konumu

Side mevkiindeki Barut Acanthus Cennet Side Otel Antalya; Antik Side'ye 1.5 km, Manavgat merkeze 8 km, Antalya Havalimanı'na 62 km ve Antalya şehir merkezine 75 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes