Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Arcanus Side Resort Otel Antalya

Arcanus Side Resort Otel Antalya
Arcanus Side Resort Otel Antalya 298 Standart, 14 Aile ve 151 Ranzalı olmak üzere toplam 463 odası bulunuyor.

Otel Konsepti

Arcanus Side Resort Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Arcanus Side Resort Otel Antalya belirlemiş olduğu yerli alkollü ve alkolsüz Lobi Bar'da 24 saat ücretsiz. 4 ve üzeri konaklamalarda 1 a la carte restoran yalnızca 1 kez rezervasyonlu ve ücretsiz. Arcanus Side Resort Otel Antalya A la carte restoranlar haftanın 6 günü hizmet veriyor. Minibar günde bir kez soft içecekler ve bira ile dolduruluyor.

Diskoya giriş ücretsiz. Disko konsept dahilinde hizmet veriyor.

Aktiviteler

Arcanus Side Resort Otel Antalya haftanın belirli günleri canlı müzik, temalı özel geceler ve gösterileri ile gündüz ve akşam animasyon aktiviteleri bulunuyor.

Arcanus Side Resort Otel Antalya spa ve wellness bölümünde; Türk hamamı, kese ve köpük, sauna, jakuzi, fitness center ve masaj hizmeti gibi olanaklar bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Arcanus Side Resort Otel Antalya ait özel 200 m uzunluğunda kum-çakıl plaj ve özel iskele mevcut. Arcanus Side Resort Otel Antalya güneş şemsiyesi, şezlong, minder (sahilde) ve havlu ücretsiz.

Otel Konumu

Titreyengöl mevkiindeki Arcanus Side Resort Otel Antalya; Side ve Manavgat merkeze 3 km, Antalya Havalimanı'na 65 km ve Antalya şehir merkezine 75 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes