Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Sueno Hotels Beach Side Otel Antalya

Sueno Hotels Beach Side Otel Antalya

Genel Bilgiler

Sueno Hotels Beach Side Otel Antalya 130.000 m2 büyüklükteki arazinin sahile sıfır kısmında ve bir Ana Binadan ile 13 Blok Göl evlerinden oluşmaktadır. Ana Bina toplam 5 kata yayılmış 606 odadan, Göl evleri odaları ise 2.800 m2 büyüklüğünde ortak kullanım Havuz etrafına kurulmuş olup, toplam 154 odadan oluşmaktadır. Bu odalar Havuz ve Bahçe manzaralı olarak ayrılmaktadır.

Sueno Hotels Beach Side Otel Antalya Oda Özellikleri:
Villa Standart Havuz Manzaralı Oda: 31m2 genişliğindedir. İkinci kat odalardır. Tek geniş odalardır. Zemini laminant parkedir. Banyosu duşakabindir.

Villa Standart Lux Havuz Manzaralı Oda: 31m2 genişliğindedir. alt kat odalardır, direk girişli odalardır. Tek geniş odalardır. emini laminant parkedir. Banyoları duşakabindir.

Villa Bahçe Manzaralı Oda : 31m2 genişliğindedir. Villa bloklarının bahce tarıfındadır. Tek geniş odalardır. Giriş kat ve ikinci Kat olarak karışık konumlandırılmıştır. Zemini laminant parkedir. Bonyasu duşakabindir.

Villa Aile Oda : 54m2 genişliğindedir. İki yatak odasından oluşmaktadır. Ara kapılıdır. Havuz manzaralıdır. Giriş kat ve üst kat olarak karışık konumlandırılmıştır. Duş ve küvetten oluşan banyosu mevcuttur. Zemini laminant parkedir. Tesisde 20 adet mevcuttur

Hotel Standart : 31m2 genişliğindedir. Yandan deniz ve Kara manzaralı olarak karışık konumlandırılmıştır. Zemini halıdır. Banyosu küvetlidir. Tesisde toplam 495 adet mevcuttur.

Hotel Aile : 43m2 genişliğindedir. Ara kapılıdır. Yandan deniz ve kara manzaralı olarak karışık konumlandırılmıştır. Zemini halıdır. Banyosu küvetlidir. Tesisde toplam 95 adet mevcuttur.

Hotel Suit : 91m2 genişliğindedir. Ara kapılıdır. Yatak odası ve salondan oluşur. Yandan deniz manzaralıdır. Zemini halıdır. Jakuzilidir. Tesisde toplam 7 adet mevcuttur.

Kral Dairesi : 173m2 genişliğindedir. Yandan deniz manzaralıdır. Yatak odası ve salondan oluşur. Jakuzilidir. Bir banyo ve bir tuvalet mevcuttur. Zemin halıdır. Tesisde toplam 1 adet mevcuttur.

Otel Konsepti

Sueno Hotels Beach Side Otel Antalya Ultra herşey dahil konseptinde hizmet vermektedir.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Mavi Bayrak ile ödüllendirilmiş özel plajı Sueno Hotels Beach Side Otel Antalya hemen önünde uzanmakta olup, toplam 260 metre uzunluğundadır. Denize girişi sığlık ve kumsaldır. İskelesi, Planet Beach Club, Şezlong ve Şemsiyeler sahilimizde misafirlerimizin hizmetindedir.

Konum Bilgisi

Sueno Hotels Beach Side Otel Antalya Antalya'ya  60 km Manavgat 5 km Side 1 km.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes