Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Seashell Resort & Spa Otel Antalya

Seashell Resort & Spa Otel Antalya

Genel Bilgiler

Seashell Resort & Spa Otel Antalya'da toplam 260 oda bulunmaktadır.

Standart Oda: 215 adet 34 m² olup kara, yandan deniz ve deniz manzaralı seçenekleri mevcuttur. merkezi klima(saatli), uydu TV (LCD yada LED) ,TV’den müzik yayını, mini bar ve zemin laminant parke döşelidir. Balkon, direkt telefon, duş, fön ve makyaj aynası mevcuttur.Odalarımızda havlu değişimi iki günde bir defa, çarşaf değişimi üç günde bir yapılmaktadır. Bornoz değişimi ise haftada bir defa yapılmaktadır.

Superior Oda; 18 adet 42 m² olup kara, yandan deniz ve deniz manzaralı seçenekleri mevcuttur. merkezi klima(saatli), uydu TV (LCD yada LED) ,TV’den müzik yayını, mini bar ve zemin laminant parke döşelidir. Balkon, direkt telefon, duş, fön ve makyaj aynası mevcuttur.Odalarımızda havlu değişimi iki günde bir defa, çarşaf değişimi üç günde bir yapılmaktadır. Bornoz değişimi ise haftada bir defa yapılmaktadır.

Aile Odası; 24 adet 47 m² olup kara, yandan deniz ve deniz manzaralı seçenekleri mevcuttur. merkezi klima(saatli), uydu TV (LCD yada LED) ,TV’den müzik yayını, mini bar ve zemin laminant parke döşelidir. Balkon, direkt telefon, duş, fön ve makyaj aynası mevcuttur.Odalarımızda havlu değişimi iki günde bir defa, çarşaf değişimi üç günde bir yapılmaktadır. Bornoz değişimi ise haftada bir defa yapılmaktadır.

Engelli Odası; 3 adet 34 m² olup engelli misafirlerin İhtiyaçlarına göre dizayn edilmiştir.merkezi klima(saatli), uydu TV (LCD yada LED) ,TV’den müzik yayını, mini bar ve zemin laminant parke döşelidir. Balkon, direkt telefon, duş, fön ve makyaj aynası mevcuttur.Odalarımızda havlu değişimi iki günde bir defa, çarşaf değişimi üç günde bir yapılmaktadır. Bornoz değişimi ise haftada bir defa yapılmaktadır.

Minibar: 2 adet küçük su - 2 adet soda - 2 adet meyve suyu (Aile odalarına 3 adet sunulmaktadır.)

Otel Konsepti

Seashell Resort & Spa Otel Antalya Ultimate herşey dahil konseptinde hizmet vermektedir.

Aktiviteler

Ücretsiz Aktiviteler
Havuzlarda Şezlong & Şemsiye - Sahilde Şezlong & Şemsiye Plaj Havlusu (her gün bir defa değiştirilir) - Dart - Masa Tenisi - Sahil Voleybol - Boccia - Power Yoga - Step/Zumba - Su Topu - Havuz jimnastiği - Fitness Salonu - Lobide internet bağlantısı - Türk Hamamı - Sauna - Şok duş - Buhar Odası - Odada Kasa - Kahvaltıda Taze Meyve Suyu - Otopark

Ücretli Aktiviteler
Alışveriş merkezi - Kuaför - Doktor - SPA Hizmetleri - Masaj - Kese - Cilt bakım - Tuz Odası - Oda Servisi - Telefon-Faks - Çamaşır Yıkama - Rent A Car - Bilardo


Plaj ve Havuz Bilgisi

Seashell Resort & Spa Otel Antalya Denize Sıfır Konumda Bulunmaktadır. Seashell Resort & Spa Otel Antalya'nın 55 m Uzunluğunda Kendisine Ait Plajı Bulunmaktadır.


Konum Bilgisi

Seashell Resort & Spa Otel Antalya Side’de, Antalya Havalimanı’na 55 km, Side’ye 8 km ve Manavgat’a 10 km uzaklıkta yer almaktadır. Denize sıfır konumdadır.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes