Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Monte Baia Otel Uludağ

Monte Baia Otel Uludağ

Monte Baia Otel Uludağ’ın zirvesinden gemlik körfezine kadar değişen muhteşem manzaraları olan 1’ i suite, 2’si engelli odası ve 2 kişiden 6 kişiye kadar konaklama imkanı sağlayan 183 standart odasıyla birlikte toplam 186 konforlu oda bulunuyor. Monte Baia Otel Uludağ dağ manzarasına hakim odanız dekorasyondaki rahatlıkla öne çıkıyor.

Monte Baia Otel Uludağ sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Öğünler ile birlikte alınacak yerli bazı alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsiz. Diğer içecekler ve ara snackler ücretli. Monte Baia Otel Uludağ yoğunluğuna göre yemekler set menü şeklinde verilebilir. Monte Baia Otel Uludağ A la carte restoran, rezervasyonlu ve ücretli olup, minimum 8 kişilik talep olması halinde hizmet veriyor.

“Detachable” telesiyejler, 4’lü oturma düzeniyle 2 km.lik mesafeyi sadece 6 dakikada çıkabilmektedir. Kış sporları için Monte Baia Otel Uludağ en doğru seçimdir. Monte Baia Otel Uludağ direk kayağa çıkılabilmekte olup, 5450 metrelik 5 adet ‘teleski’ ve 2 adet ‘telesiyej’ ile 9000 metre uzunluğundaki pistler kayak ve snowboard tutkunlarının hizmetindedir.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes