Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Kervansaray Uludağ Otel

Kervansaray Uludağ Otel

Kervansaray Otel Uludağ, sizleri en iyi şekilde misafir edebilmek için tüm donanımlarıyla hizmet vermektedir. Kervansaray Otel Uludağ bulunan Kapalı Havuz, Sauna, Kablosuz İnternet gibi birçok hizmetten faydalanabilirsiniz.
Kervansaray Otel Uludağ, sizlere konakladığınız süre boyunca Bilardo Masası, Kapalı Havuz, Internet Bağlantısı, Hizmetçi Servisi, Restoran, Kasa, Sauna, Hamam, Kablosuz İnternet hizmetleri sunmaktadır.

Kayak, snowboard, biatlon, kayaklı koşu, serbest stil kayak, skiboarding, skibob ve kızak gibi sayısız kış sporunu uygulayabileceğiniz Kervansaray Otel Uludağ’da, yanlarında getirmediği konuklarına kayak takımlarını kiralayabilecekleri zengin seçenekli bir alan sunuyor.

Bulunduğu 1. bölgenin en iyi pisti olma özelliğine sahip Kervansaray Otel Uludağ Kayak Pisti ve telesiyej konuklarının kullanımına ücretsiz olarak sunulmaktadır.
5 ayrı profesyonel kayak hocası eşliğinde, kayak yapmayı yeni öğrenenler için Kervansaray Otel Uludağ Ski Center’da geçirilen zaman daha da eğlenceli anlara dönüşecek.

Geldikleri şehirlerde hiç kar görmeyenler için kartopu oynamak bile Kervansaray Otel Uludağ’da bambaşka bir eğlenceye dönüşecek.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes