Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Kaya Uludağ Otel

Kaya Uludağ Otel
Kaya Otel Uludağ odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Kayak aktiviteleri kar durumu ve hava şartlarına bağlı olarak sunuluyor. Kaya Otel Uludağ hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı.

Kaya Otel Uludağ verilen Her Şey Dahil konaklamalar, akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü öğle yemeği ile son bulur.

Kaya Otel Uludağ konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin Kaya Otel Uludağ erken ayrılması halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Otel Konsepti

Kaya Otel Uludağ sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Kaya Otel Uludağ belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler saat 24.00'e kadar ücretsiz.

Kaya Otel Uludağ Lobby Lounge Bar'da yerli içecekler konsepte dahil.

Pist

Lift çıkışları ve ski pass ekstra ücretlidir. Kaya Otel Uludağ, ücretli olarak sunulan tek kart sistemine dahil olmuştur. Uygulamaya; Maden Telesiyej, Beden Terbiyesi Teleski, Kırkgözler Teleski, Mandra Teleski, Fahri Telesiyej, Ağaoğlu Telesiyej, Belvü Teleski, Kuşaklıkaya Telesiyej, Beceren-1 Teleski, Beceren-2 Teleski, Alkoçlar Teleski, İtalyan, Tutyeli ve Uludağ İkinci Bölge'de yer alan tüm teleski ve telesiyejler dahildir.

Otel Konumu

Uludağ İkinci Bölge'de bulunan Kaya Otel Uludağ; Bursa şehir merkezine 30 km, Bursa Yenişehir Havalimanı'na 89 km, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na 145 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes