Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Karinna Ahşap Orman Köşkleri Uludağ

Karinna Ahşap Orman Köşkleri Uludağ
Karinna Ahşap Orman Köşkleri Uludağ
Karinna Ahşap Orman Köşkleri Uludağ evlerinin hem lüks hem de konforla buluşmasını amaçlayan,  Uludağ’da misafir  memnuniyeti adına tüm ayrıntıların düşünüldüğü  Karinna Ahşap Orman Köşkleri Uludağ, Uludağ kış turizmindeki yerini alıyor.

Karinna Ahşap Orman Köşkleri Uludağ 20 adet ağaç ev ile hizmet veriyor.  Evler 2 katlı olup; içerisinde misafirlerin her türlü talebine karşılık bulabileceği mutfak araç gereci, ebeveyn yatak odası, toplamda 4-5 kişinin rahatlıkla konaklayabileceği alan, dinlenme alanı, her türlü ihtiyacı düşünülmüş mutfak kısmı bulunmaktadır. Karinna Ahşap Orman Köşkleri Uludağ Evlerin her odasında bulunan elektrikli panel konvektör; en soğuk kış şartlarında  misafirlerine ev sıcaklığını hissettirecek.

Tamamen ahşap malzemeden yapılmış 2 katlı 3 farklı A, B, C profil evler bulunmaktadır.

Karinna Ahşap Orman Köşkleri Uludağ serin, ferah, doğa ve ormanının içi asırlık sedir ve çam ağaçları , kuş sesleri eşliğinde konuklarını  bekliyor.

Karinna Ahşap Orman Köşkleri Uludağ, Uludağ Oteller Bölgesinde 21 orman köşkü ile misafirlerine konforlu hizmet sağlamaktadır. Köşklere yakın konumda bulunan Uludağ Kayak Merkezi'nde kış sporları yapabilirsiniz.

Otel Konsepti

Karinna Ahşap Orman Köşkleri Uludağ sadece konaklama konseptinde hizmet vermektedir. Karinna Ahşap Orman Köşkleri Uludağ'de alınan tüm yiyecek ve içecekler üçretlidir.

Kayak Olanakları

Karinna Ahşap Orman Köşkleri Uludağ 5450 metrelik 5 adet teleski ve 2 adet telesiyej ile 9000 metre uzunluğundaki çeşitli zorluktaki kayak pistlerine ulaşabilirsiniz.

Yakın Merkezler

Karinna Ahşap Orman Köşkleri Uludağ Uludağ oteller bölgesi'ne 700 metre mesafededir. Bursa Yenişehir Havaalanı'na 84 km. mesafededir.


Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes