Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Kar Otel Uludağ

Kar Otel Uludağ

Kar Otel Uludağ 1. bölgede yer alan kaliteli bir butik bir tesistir. 1. bölge tercih eden misafirlerimiz için güzel bir alternatif olan Kar Otel tam pansiyon konseptiyle hizmet vermekte ve Uludağ’ın hem sportif hem de eğlenceli yanını aynı anda yaşatmaktadır. Yıllardır yüksek memnuniyet alan Kar Otel bu yıl da sizi Uludağ'a bekliyor.

Uludağ 1. Gelişim Bölgesi’nde bulunan Kar Otel Bursa’ya 45 km., Bursa Yenişehir havalimanına 65 km. mesafededir.
Toplam 58 odası bulunan Kar Otel, 180 kişilik restaurant, bar ve kafeler, oyun salonu, çocuk oyun merkezi, her akşam canlı müzik bulunmaktadır.

Kar Otel Uludağ Tek-kartlı turnike sistemi ile misafirlerimiz 1. ve 2. Bölgedeki tüm telesiyej ve teleskilerden gün içinde özgürce yararlanabilecek, toplam 60km uzunluğundaki kayak pistlerini tek kart ile kullanabileceklerdir.

1. bölgede Alkoçlar Teleski, Fahri Telesiyej, Beceren Teleski, Osman Yüce Telesiyej, Belvü Teleski, MandraTelecabin, İtalyan Teleski, Tutyeli Telesiyej, Kuşaklıkaya Telesiyej;
2. bölgede Mandıra Teleski, Kırkgözler Teleski, Maden Telesiyej, Beden Terbiyesi Telesiyej, Baia Teleski, Alkoçlar-Karinna Teleski, Kartanesi Teleski’lerinden tek kartla gün boyu yararlanabilirler.


Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes