Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Büyük Abant Oteli


Büyük Abant Otel

Büyük Abant Oteli Abant Gölü Milli Parkı mevkiinde, tertemiz havası ve büyüleyici güzelliği ile misafirlerinin memnuniyetini sağlamaktadır. A'la carte restoranı ve barıyla çeşitli lezzetleri misafirlerine sunmaktadır. Büyük Abant Otel'ın sağlık kulübü bünyesindeki sauna, masaj uygulamaları, fitness merkezi ve hamam ile huzur bulabilir; kapalı yüzme havuzu, tenis, futbol, bilardo, playstation ve bisiklet imkanları ile doyasıya eğlenebilirsiniz.

Otel Özellikleri

Büyük Abant Otel'ın Göl Manzaralı – WIFI – Engelli Dostu Otel – Balayı Oteli – Çocuk Dostu Hotel

SPA & Wellness
Sağlık kulübü bünyesinde sauna, masaj, fitness Center ve fin hamamı bulunmaktadır. Ayrıca bahçe manzaralı bir kapalı yüzme havuzu da bulunmaktadır.

Havuz Olanakları

Büyük Abant Otel'ın Kapalı yüzme havuzu ve Çocuk Havuzu bulunmaktadır.

Aktiviteler

Büyük Abant Otel'de Tenis – Futbol – Bilardo – Playstation – Paintball – Bisiklet – Büyükler için Oyun Salonu – Sinema – Disco – Masa Tenisi – Canlı Müzik aktiviteler mevcuttur.

Çocuk ve Bebek

Büyük Abant Otel'de Mini Kulüp, Çocuk Oyun Odası ve Çocuk Havuzu bulunmaktadır.

Toplantı İmkanları

Büyük Abant Otel'de iş dünyasının ihtiyaçlarını karşılayabilecek 10 adet toplantı salonu bulunmaktadır. Salonlarda; 10 adet flipchart, 8 adet barco projector, 8 adet ses sistemi, 10 ayrı ebatta perde, 1 adet ses kayıt cihazı ve 8 adet DVD bulunmaktadır.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes