Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Ağaoğlu My Mountain Otel Uludağ


Ağaoğlu My Mountain Otel Uludağ
Ağaoğlu My Mountain Otel Uludağ'da kış bir başkadır. Dağa tırmanırken Bursa'nın ışıltısı yerini yıldızların çam ormanlarının ve bembeyaz karın süslediği Ağaoğlu My Mountain Otel Uludağ ışıklarına bırakır.

Otel Konsepti

Ağaoğlu My Mountain Otel Uludağ sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Ağaoğlu My Mountain Otel Uludağ belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler, 07.30-22.00 saatleri arası ücretsiz. Ağaoğlu My Mountain Otel Uludağ minibar günlük kişi başı 0,5 lt su ile yenileniyor. Saat 22.00'den sonraki tüm yiyecek ve içecekler, taze sıkılmış portakal suyu, yabancı içecekler (tüm gün ve gece boyu), bistro bar ve cafe hizmetleri ücretli.

Pist

Ağaoğlu My Mountain Otel Uludağ Lift çıkışları ekstra ücretli. Ağaoğlu My Mountain Otel Uludağ ücretli olarak sunulan tek kart sistemine dahil. Uygulamaya; Maden Telesiyej, Kırkgözler Teleski, Monte Baia Teleski, Karinna Teleski, My Mountain, Mandra Teleski, Fahri Telesiyej, Belvü Teleski, Kuşaklıkaya Telesiyej, Baia Teleski, Beceren Teleski 1-2, Alkoçlar Teleski, İtalyan Teleski, Tutyeli Telesiyej, Karkay Telesiyej, Cennetkaya Teleski ve Telesiyej ile Yazıcı Teleski dahil.

Otel Konumu

Uludağ Mevkii'ndeki Ağaoğlu My Mountain Otel Uludağ; Bursa şehir merkezine 36 km ve Bursa Yenişehir Havalimanı'na 94 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes