Türkiye otelleri hakkında genel bilgiler.

Abant Yeşil Ev Masal Evleri

Abant Yeşil Ev Masal Evleri 

Genel Bilgiler

Abant Yeşil Ev Masal Evleri huzurlu doğası ile gelenlerin unutamayacağı yeşillikler içerisinde konumlanmış ve misafirlerine keyif dolu konaklama fırsatı sunuyor.

Abant Yeşil Ev Masal Evleri hem evinizdeki konforu ve rahatlığında hem de köy havasında bir sadelik sunmak için tasarlanmış masal konseptinde; Standart Bugalow Ev; masal, rüya, hayal, neşeli, yeşil ev. Deluxe Bungalow Ev; uykucu, ağaç ev, bilgin, öfkeli alt. Grand Deluxe Bungalow Ev; öfkeli üst olarak isimlendirilmiş 10 adet bungalow evi bulunuyor.

Abant Yeşil Ev Masal Evleri tüm evlerde uydu yayını, telefon ve kablosuz internet erişimi mevcut. Grand Deluxe Bungalow evde de, şömine ve banyoda küçük havuz ile projeksiyon bulunuyor. Abant Yeşil Ev Masal Evleri tüm evlerinin önünde bulunan balkonunda misafirlerine doğa içerisinde keyifle dinlenebilecekleri olanaklar sağlıyor.

Abant Yeşil Ev Masal Evleri sabahları geleneksel köy kahvaltısı, akşamları Türk mutfağından farklı tatlar sunan a la carte restoranı ile misafirlerine konaklama süreci boyunca keyif alacakları alternatifler yaratıyor.

Abant Yeşil Ev Masal Evleri'nde doğa içerisinde keyifle gezebilecekleri ve yürüyüş yapabilecekleri fırsatlar sağlıyor.

Otel Konsepti

Abant Yeşil Ev Masal Evleri sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Abant Yeşil Ev Masal Evleri genelinde alınan tüm içecekler ücretli. A la Carte Restoran rezervasyonlu ve ücretli.

Konum Bilgisi

Abant Yeşil Ev Masal Evleri Bolu Otogar'ına 18 km, Bolu 19 km ve Abant Gölüne 20 km mesafededir.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Türkiye Otelleri. Designed by OddThemes